Gebze Panorama Haber

GTO’dan Muhteşem Çanakkale Programı

Gebze Ticaret Odası, Çanakkale Zaferi’nin 107. Yılı münasebetiyle Çanakkale Zaferi ile Şehitlerimizi Anma Programı Düzenledi. 18.03.2022, (Bugün) saat 18:30’da Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda başlayan programa gerek protokol gerekse izleyici bakımından büyük katılım oldu.

GTO’dan Muhteşem Çanakkale Programı
232
18 Mart 2022 - 21:54

Gebze Ticaret Odası, Çanakkale Zaferi’nin 107. Yılı münasebetiyle 18 Mart Çanakkale Destanı ile Şehitlerimizi Anma Programı Düzenledi. 18.03.2022, (Bugün) saat 18:30’da Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda başlayan ve 21:30 gibi son bulan programa gerek protokol gerekse izleyici bakımından büyük katılım oldu. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile Oda Yönetiminin ev sahipliğinde  gerçekleşen programa Kocaeli Büyükşehir  Belediyesi İlçe Belediyeler Koordinatörü İbrahim Pehlivan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Nüfus Müdürü Hasan Aydın,  Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilgili, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü, , MHP Gebze İlçe Yönetimi, DEVA Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş gibi Siyasi Partilerin bir çok İlçe Başkanı ile yöneticileri, Gebze Ticaret Odası Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kurum ve Kuruluşlarının Başkan ve Temsilcileri, Muhtarlar, programda görevli öğretmen ve öğrencilerle vatandaşlar katıldı. GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in Eşi Fatma Sevgi Çiler de programda yerini aldı. Program kokteyl ve Fotoğraf sergisinin açılışı ile başladı. Akabinde, programın yapılacağı salona geçildi ve Saygı Duruşu ile İstiklal Marşımız ile ana programa geçildi.  Protokol konuşmalarının ardından, Çanakkale Şehitlerini Anma Belgeseli gösterimi yapıldı. Daha sonra Türk Halk Müziği Sanatçısı Recep Ergül’ün sahne aldığı programda Çanakkale türküleri ile Aziz Şehitlerimiz  için ağıtlar söylendi.

Sahnede yer alan Sanatçı Recep Egül, Çanakkale askerlerinin üniformalarını giyen Gebze Yenikent Sultan Ayhan İlkokulu’nun minik  öğrencilerini sahneye davet etti ve minik öğrenciler Gebze Protokolü ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Program Ömer Faruk Elmas’ın Kum Sanatı Gösterisi ile sona erdi. Çıkışta davetlilere Gebze Ticaret Odası’nın günün anısına hediye olarak Türk Bayrağı ve Gebze Çöreği takdim edildi.       Haber ve Fotoğraflar Yılmaz Işık

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -