Gebze Panorama Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Hankido Federasyonu Gebze Şubesi açıldı

Hankido Federasyonu Gebze Şubesi açıldı
563
16 Ocak 2021 - 14:46

Türkiye de faaliyet gösteren 55 kulüp 33 il temsili bulunan yurtdışında 123 federasyonla temsili veren Türkiye de bir ilk olan uluslararası Hankido Federasyonu’nun Gebze Gençlik ve Spor müdürlüğü içindeki bürosunun açılışı yapıldı.

Türkiye de faliyet gösteren 55 külüp 33 il temsili bulunan yurtdışında 123 federasyonla temsili veren Türkiye de bir ilk olan uluslararası Hankido federasyonun gebze gençlik ve spor müdürlüğü içindeki bürosunu açılışı yapıldı. Açılışa Türkiye Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek, Federasyon’un yönetiminde yer alan Gebze Temsilcisi olan İlyas Kurtuldu ile sporcular katıldı.

Türkiye Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek (solda), Federasyon’un yönetiminde yer alan Gebze Temsilcisi İlyas Kurtuldu ile birlikte.

KURTULDU: “GEBZE’YE HAYIRLI UĞURLU OLSUN!”

İlyas KURTULDU

Pandemi nedeniyle açılışına katılım sınırlı olduğu için katılım sınırlı sayıda tutulurken, Türkiye Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Kurtuldu açılış için şunları söyledi:

Türkiye de Federasyonumuza bağlı olarak faaliyet gösteren 33 ilde toplam 55 kulübümüz bulunmaktadır. Yurtdışında 123 federasyonu temsili eden kulüplerimiz bulunuyor. Türkiye de bir ilk olan uluslararası Hankido federasyonun Gebze Gençlik ve Spor müdürlüğü içindeki bürosunu açmış bulunmaktayız .Gebzemize hayırlı olsun.Tüm destek veren dostlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi. YILMAZ IŞIK

Açılışa Türkiye Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek katıldı.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P