Gebze Panorama Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kocaeli’deydi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kocaeli’deydi
182
02 Ekim 2021 - 23:10

 

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kocaeli’ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ilk ziyaretlerini Valiliği’ne gerçekleştirdi.

İçişleri Bakan Yardımcıları Mehmet Ersoy ve İsmail Çataklı, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları Resul Holoğlu ve Erhan Gülveren, Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir, İller İdaresi Genel Müdürü H. Kürşat Akbıyık ve beraberindeki heyetin eşlik ettiği İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Seddar Yavuz, Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Cemil Yaman, Sami Çakır ve Saffet Sancaklı, Deniz Eğitim-Öğretim ve Garnizon Komutanı Tümamiral Ayhan Gedik,  Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Yavuz Selim Kapancı, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile kurum müdürleri tarafından karşılandı.

Polis Mangasını selamlayan ve kendisini karşılamak üzere hazır bulunan heyetle tek tek görüşen Bakan Soylu daha sonra Valilik Şeref Defterini imzalayarak Vali Yavuz ile bir süre Valilik Makamında görüşme gerçekleştirdi. Vali Yavuz, Bakan Soylu’ya ilimizi teşriflerinden onur duyduklarını belirterek Valiliğimizi ziyaretlerinden dolayı şükranlarını arz etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Makam ziyaretlerinin ardından Kocaeli Güvenlik Toplantısına katıldı. Bakanımızın başkanlığında gerçekleşen Kocaeli Güvenlik Toplantısı’nda; Bakan Soylu’ya, Vali Yavuz ve yetkililer tarafından emniyet, asayiş ve genel gündem konularında il brifingi verildi. Daha sonra Bakan Soylu’nun emir ve tavsiyeleri ile hizmet kalitesinin daha artırılması için yapılacak çalışmalar hakkında genel değerlendirmeler yapıldı.

http://www.kocaeli.gov.tr/icisleri-bakanimiz-sayin-suleyman-soylu-ilimizi-tesrif-etti

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -