Gebze Panorama Haber

İl Emniyet Müdürü Tipioğlu’ndan Başkan Önal’a Ziyaret

İl Emniyet Müdürü Tipioğlu’ndan Başkan Önal’a Ziyaret
136
23 Eylül 2022 - 22:23

Türkiye’nin en başarılı emniyet teşkilatlarından birisi olarak gösterilen Kocaeli Emniyeti’nin başındaki isim olan, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Körfez ilçede çok özel bir ziyarette bulundu. Müdür Tipioğlu, Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal’ı Körfez ilçedeki iş yeri olan Önal Lojistik firmasında ziyaret etti.

Ziyaret son derece güzel ve samimi bir ortamda geçti. Tipioğlu, Ahmet Önal ve yönetimine yakın alakası dolayısıyla teşekkür etti.

ŞEHİTLERİMİZ DE ANILDI

İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun ziyaretinin kendilerini son derece mutlu ettiğini dile getiren Vakıf Başkanı Önal, “Önal Lojistik olarak bu nazik ziyaretinden dolayı sayın müdürümüze teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Yüce Türk Milletinin huzur ve güvenliğini sağlamak uğruna hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen emniyet teşkilatımızın Kocaeli’nde liderliğini yapan Sayın Müdürümüz tevazuu, nezaketi ve liyakati ile bir kez daha gönüllerimizi fethetmiş oldu. Sayın Müdürümüzün şahsında emniyetimizin şehit ve gazilerini rahmet ve minnetle yâd ediyor, hâlen görev yapan bütün yiğitlere selam ve saygılar sunuyorum” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri