Gebze Panorama Haber

İşadamı Ali Kemal Aydın’dan, Gebzeli  iki gazeteciye kitap tebriği
551
12 Ekim 2021 - 16:19

Gebze’nin tanınan  sevilen isimlerinden Gebzeli İşadamı Ali Kemal Aydın, kendilerine ait gazeteleri bulunan Gebze Panorama Haber Gazetesi Sahibi  Gazeteci-Yazar Yılmaz Işık ile Kocaeli Kent Gazetesi Sahibi Gazeteci –Yazar Cengiz Akgün‘ü ofislerinde ziyaret ederek yeni çalışmalarında başarılar diledi.

İlk önce Gazeteci Cengiz Akgün’ü Kocaeli Kent Gazetesi ofisinde  ziyaret eden Aydın, gazetenin yayın hayatına başarı dileklerini sundu. Akgün de ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek  Aydın’a iyi dileklerinden ötürü ziyaret etti.  Daha sonra Gebze  Panorama  Haber gazetesi ofisinde gazetenin sahibi  Yılmaz Işık’ı ziyaret eden  İşadamı Ali Kemal Aydın Işık’a başarı dileklerini sundu. Işık da ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.

AYDIN: “ İKİ GAZETECİMİZİ TEBRİK EDİYORUM!”

Gebze Basını ile sürekli sıkı ve iyi diyaloğu bulunduğu bilinen Gebzeli İşadamı Ali Kemal Aydın, Gazeteciler Yılmaz Işık ile Cengiz Akgün’ün Gebze’nin tarihine ışık tutan ve yakın geçmişte seri olarak ülkemizin ve bölgemizin yayın hayatına kazandırılan dört ayrı kitabı ilk kez inceleme fırsatı buldu.

Bölgemizin iki gazetecisinin yakın geçmişte Gebze tarihine ışık tutan 3 serili  “GEBZE’DE  İZ BIRAKANLAR” ve “Osman Hamdi Bey” kitaplarını yazdıklarını öğrenen Aydın, kendilerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Aydın: “ Bölgemizin her iki güzide gazetecisi arkadaşlarımızı kalben tebrik ediyorum. Kitaplarında bölgemize çeşitli eserler kazandıran, 1999 Gölcük depreminde kaybettiğimiz deprem şehidimiz  Merhum Kocaeli milletvekilimiz  Alaettin Kurt’un hayatını anlatan, ayrıca Kuvayı Milliye Kahramanımız Yahya Kaptan, Osman Hamdi Bey, Eski Belediye Başkanlarımızdan  Süleyman Esat Sayduk, Gebzeli Ressam  Osman Hamdi  Bey gibi önemli şahsiyetlerimizin  hayat hikayelerinin bulunduğu bu eserleri edebi haayatımıza kazandıran iki değerli gazeteci kardeşimizi kutluyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Gazeteciler Cengiz Akgün ile Yılmaz Işık, İşadamı Ali Kemal Aydın’a 2006 yılında yazdıkları Gebze’de İz bırakanlar” başlıklı kitabını hediye ettiler.

Gebzeli Gazeteciler Yılmaz Işık ile Cengiz Akgün’ün yakın geçmişte yazdıkları ve birlikte hazırlamış oldukları, büyük ilgi gören 3 serili “GEBZE’DE İZ BIRAKANLAR” kitaplarından bir bölüm görülüyor.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri