Gebze Panorama Haber

Kablo döşenme işi Ana arter Issıkgöl trafiğini böyle kilitledi

Gebze trafiğinin ana arterleri en ufak bir aksaklığa kilitlenme ile cevap veriyor. Gebze’nin en işlek ana trafik arterlerinden birisi olan ve Gebze Merkez’i Şekerpınar’a, Çayırova’ya, TOSB’a ve GOSB’a bağlayan Issıkgöl caddesinde bir kurumun günün en işlek saatlerinde kablo döşemesi çalışması yapması dün akşam üstü trafiği işte böyle bir hale getirdi.

Kablo döşenme işi Ana arter Issıkgöl trafiğini böyle kilitledi
266
08 Eylül 2021 - 15:00

Issıkgöl Bulvarının sadece bir noktasında, Gebze Merkez mezarlığı yanındaki bölümde  bulvarın sağ tarafında Mutlukent yönündeki kısmında  kablo ve hat döşenmesinin yapılması bütün şehir trafiğini Aksesapağı- Adliye Kavşağı- Mutlukent yönünde adeta felç etti. Trafiğin kapanması üzerine okullardan gelen servisler, fabrika çıkışlarındaki servislerle halk otobüs seferlerinde uzun süreli bir aksama yaşandı.

Altyapı çalışmaları olan kurumların ve kuruluşların çalışmalarını  kent trafiğinin yoğunluk saatlerini gözetderek yapmaları gerekiyor, zira bu konuda yollarda bekleyen vatandaşların ve araç sürücülerinin çok yoğun ve haklı tepkilerine neden oldu bu son durum.

 GEBZE PANORAMA HABER-ÖZEL

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -