Gebze Panorama Haber

KafadaMarka Yakın Zamanda Gebze’de Açılıyor

Firmalara ilan-reklam ve insan kaynakları konusunda hizmet verecek olan KafadaMarka Yakın zaman Gebze’de Açılıyor. Konuyla ilgli olarak bilgi veren KafadaMarka Kurucusu (MT) Furkan Bulut: Son günlerde Reklam sektöründe ciddi bir gelişme ver her ay yeni bir ajans kuruluyor bazıları çok kısa sürede kapanıyor bazıları ise bir şekilde yoluna devam ediyor. Bizler 2019 Yılında Başladığımız yolculuğa ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.” dedi. Bulut’un açıklaması şöyle:

KafadaMarka Yakın Zamanda Gebze’de Açılıyor
189
20 Ekim 2021 - 15:29

Amacımız Reklamda Marka Olmak.

Kurumlar için Reklam en büyük yatırım aracıdır ancak bazen reklam için harcanan yüksek bütçeler ne yazık ki istenilen sonucu veremiyor.

KafadaMarka Kurucusu (MT) Furkan Bulut: Son günlerde Reklam sektöründe ciddi bir gelişme ver her ay yeni bir ajans kuruluyor bazıları çok kısa sürede kapanıyor bazıları ise bir şekilde yoluna devam ediyor. Bizler 2019 Yılında Başladığımız yolculuğa ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.

AZ BÜTÇE İLE KALİTELİ REKLAM

(Covid19) Salgını Firmalarımızı ciddi manada etkiledi Artık devir dijital reklam devir eski usulü reklamlarla zaman kaybetmeye gerek yok biz dijital reklam ile hem zamanda hem de bütçeden tasarruf edin diyoruz.

Eskiden Tanıtım departmanı kurmak zorunda kalkıyordu şirketler bu da Ekstra maliyet oluyordu.

 

KafadaMarka Ne diyor?

Şirketlere Teklifimiz şudur: Firmanıza Tanıtım Departmanı Kurmaya gerek yok! Nasıl olacak derseniz işte orada biz devreye giriyoruz: Firmaların İhtiyacına göre reklam ekibi kuruyoruz Ve bu ekipler sadece size çalışıyor.

Hem sizin Personel almanıza gerek kalmıyor böylelikle Personel bütçesinde tasarruf ediyorsunuz.

KafadaMarka Yakın zaman Gebze’de Açılıyor sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

‘’Dünya Çok değişti’’ Bizde Kafalar Hep Marka.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin