Gebze Panorama Haber

KAR YAĞIŞINDAN ÖTÜRÜ: Yenikent pazarı bu hafta da kısmen kurulabildi!

Bölgemizde etkili olan soğuk ve kar yağışlı havadan açık semt pazarları da etkileniyor. cumartesi günleri açık alanda 2424. cadde üzerinde kurulan Gebze Yenikent Cumartesi Pazarı kar yağışından ötürü geçen hafta olduğu gibi bu hafta da kısmen kuruldu. Ancak bölgede tipinin zaman zaman etkili olması pazarın ileriki saatlerde devam edip etmeyeceğini etkileyecek.

KAR YAĞIŞINDAN ÖTÜRÜ: Yenikent pazarı bu hafta da kısmen kurulabildi!
381
19 Mart 2022 - 13:09

Karlı ve soğuk havadan dolayı bazı pazarcıların hiç gelmeyip tezgah açmazken gelen pazarcı esnafının da  sabahın erken saatlerinde buz ve karla kaplı pazar alanına tezgahlarını kurmaya başladıkları görüldü.  Gebze Belediyesi Tuzlama ekipleri  de  tezgahların erken açılmasından ötürü  tuzlama olayını da bir hayli zorlukla, kısmen gerçekleştirebildi. Bazı pazarcıların tezgahlarını tuzlama yapılması için kaldırarak yer açarken pazar ilerleyen saatlerde  vatandaşların alışverişine kısmen de olsa açıldı. Ancak bölgede tipinin zaman zaman etkili olması pazarın ileriki saatlerde devam edip etmeyeceğini etkileyecek.

YILMAZ IŞIK

Gebze Belediyesi Yol Tuzlama ekipleri pazarın kurulduğu Yenikent 2424 sokak üzerinde tuzlama çalışmalarını böyle gerçekleştirdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -