Gebze Panorama Haber

Kendini işine verdi, şimdilik siyaset yok! HEDEF İŞ DÜNYASI’NDA DAHA DA YÜKSELMEK!
516
16 Kasım 2021 - 12:24

Kurucuları arasında yer aldığı GELECEK Partisi’nin Kocaeli İl Başkanlığını geçtiğimiz günlerde  Serap Çakır’a devreden Başaran Yatırım Holding, Türkiye Patronlar Platformu, Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Ömer Faruk Başaran şu anki hedefinin sadece işleeri olduğunu duyurdu sosyal medya sayfasından. Kendisine yakın çalışma arkadaşlarından övgü gelmesinin kendisini son derece mutlu ettiğini ifade eden Başaran onlara teşekkür etti ve hedefini şöyle açıkladı:

“Amacım Başaranlar Yatırım Holding ve REDSTONE en hızlı büyüyen şirketler listelerinin ilk sıralarında yer aldırmak!”

“…Siyasetten, arkadaş çevrelerinden biraz uzakta gözükebilirim, zannedilebilirim..Herşeyi çok yakından takip etmeye devam ediyorum..Benimle her zaman çok yakın olan dostlarımla sürekli temas halindeyim..İşlerim çok yoğun bu dönemde..Olağanüstü büyük başarılara imza atıyoruz..Önümüzdeki yıllarda Başaranlar Yatırım Holding ve REDSTONE en hızlı büyüyen şirketler listelerinin ilk sıralarında yer alacak.. Bize güvenen, bizimle olan tüm işbirliği içinde olduğumuz dostlarımıza sonsuz teşekkürler… ”   Haber: YILMAZ IŞIK

Başaran, şimdi Eşi Redstone Yön.Krl. Bşk. Evrim Kırmızıtaş Başaran ile kurdukları Redstone-Real Estate Kıngdom şirketini daha da büyütmek için  var gücüyle hızlı bir tempo içerisine girdi. 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    casino siteleri