Gebze Panorama Haber

Kocaeli Erzurumlular Vakfı, DEVA’lıları ağırladı

Kocaeli Erzurumlular Vakfı, DEVA’lıları ağırladı
73
24 Ocak 2023 - 20:22

Ali Babacan’ın genel başkanlığını yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi teşkilatları, geçtiğimiz gün ilimizde bir dizi ziyarette bulundular. DEVALILAR, son olarak ziyaret programı kapsamında Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetimini Vakıf merkezinde ziyaret ettiler.

Parti yöneticileri ile kentimize konuk olan bazı önemli isimler, ziyaret programı kapsamında Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetimi ile de bir araya geldiler.

DEVA’LILAR KALABALIKTI

ÖNAL TEŞEKKÜR ETTİ
Sosyal ve siyasal gündemin ele alındığı buluşma sırasında konuşan Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, “DEVA Partisi’nin genel merkez ve Kocaeli teşkilatlarındaki yöneticilerini vakıf binamızda ağırladık ve kendileriyle sohbet etme imkanı bulduk. Keyifli bir buluşma oldu. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİ
DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç ve diğer konuk yöneticiler ile eski milletvekilleri ise, ev sahiplikleri ve sunulan ikramları dolayısıyla Vakıf Başkanı Önal, yönetim kurulu ve mütevelli heyeti temsilcilerine teşekkür etti. Ziyaret güncel konular üzerine karşılıklı yapılan fikir alışverişi ile sona erdi.

(Kaynak: KOCAELİ ERZURUMLULAR VAKFI…)

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -