Gebze Panorama Haber

Kocaeli Polisi’nden Büyük Uyuşturucu Operasyonu: 2 TIR’da 107 kilogram eroin ele geçirildi

Kocaeli Polisi uyuşturucu ile mücadelede bir başarılı çalışmaya daha imza attı. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nce 12.10.2021 tarihinde İlimiz TEM otoyolu üzerinde durdurulan iki tırda Narkotik Dedektör köpeği Talisca ile yapılan aramada, Dorse çatı iskeleti içerisine zulalanmış vaziyette 477 paket halinde 107 kilogram eroin maddesi ele geçirdi. Çalışma arkadaşlarını kutlayan Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, başarılı operasyon ile ilgili:” Gece saatlerinde planlı operasyonlarını yapan arkadaşlarımız, kamyonun demir profiller içine zulalanmış şekilde 107 Kilo Eroin yakaladılar. Şehidimiz #FethiSekin’in katillerinden birinin daha yakalandığı güne denk gelen operasyona Şehidimizin adını verdik. Ruhu şad olsun.” dedi. Konu ile ilgili yapılan basın açıklaması da şöyle:

Kocaeli Polisi’nden Büyük Uyuşturucu Operasyonu: 2 TIR’da 107 kilogram eroin ele geçirildi
62
13 Ekim 2021 - 13:28

Emniyet Müdürlüğümüzce uyuşturucu madde imal ve ticaretinin engellenmesine yönelik çalışmalar kapsamında,

12.10.2021 tarihinde İlimiz TEM otoyolu üzerinde durdurulan iki tırda Narkotik Dedektör köpeği Talisca ile yapılan aramada,

Dorse çatı iskeleti içerisine zulalanmış vaziyette 477 paket halinde 107 kilogram eroin maddesi ele geçirilmiş olup,

Konu ile ilgili 4 şahıs gözaltına alınarak gerekli tahkikata başlanmıştır.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak ilimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.13.10.2021

KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -