Gebze Panorama Haber

Kocaeli Valiliği’nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Kocaeli Valiliği’nden kuvvetli fırtına uyarısı!
118
02 Ekim 2022 - 10:53

Kocaeli Valiliği’nden yapılan açıklamada bugün için bölgemizde kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiği açıklandı. Açıklamada kuvvetli rüzgar ve fırtınayla birlikte ulaşımda aksamalar, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

 Kocaeli Valiliği’nden yapılan açıklamada kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiği açıklandı. Kocaeli Valiliği’nden bu konuda yapılan açıklamada şu meteorolojik uyarılar yapıldı:

KUVVETLİ RÜZGAR VE FIRTINAYA DİKKAT! Marmara’nın güney ve doğusunda, öğle saatlerinden itibaren fırtına bekleniyor

”Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre; 02.10.2022 Pazar günü sabah saatlerinden itibaren Marmara’nın güney ve doğusunda, öğle saatlerinden itibaren İç Ege, Göller Yöresi, Batı Karadeniz ve İç Anadolu’nun batısında, akşam saatlerinden itibaren Orta Karadeniz
kıyılarında, gece Doğu Karadeniz kıyılarında kuvvetli rüzgar ve fırtına (50-80 km/sa) bekleniyor. İç kesimlerde batı ve güneybatı zamanla kuzeybatı, Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı yönlerden beklenen kuvvetli rüzgar ve fırtınayla birlikte ulaşımda aksamalar, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri