Gebze Panorama Haber

KSO Başkanı Zeytinoğlu: “ Odamızın Genel Kurulu 3 Ekim’de yapılacak!”

KSO Başkanı Zeytinoğlu: “ Odamızın Genel Kurulu 3 Ekim’de yapılacak!”
111
07 Eylül 2022 - 12:36

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, 3 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek olan Oda Organ seçimlerine ilişkin açıklamada bulundu

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, 3 Ekim 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Oda Organ Seçimlerine ilişkin açıklamada bulundu. Zeytinoğlu, “Odamızın Meslek Komite ve Meclis Üyeleri seçimleri, 3 Ekim Pazartesi günü Odamızın merkez hizmet binasında gerçekleştirilecektir. Seçimlerde 3 bin 400’ü aşkın üyemizden 2 bin 435’i oy kullanabilecek olup, 38 Meslek Grubu oluşacak ve 77 Meclis Üyemiz seçilecektir. Bir hafta sonra, 10 Ekim 2022 Pazartesi günü ise Oda Yönetim Kurulu Başkanı, asil/yedek Yönetim Kurulu üye seçimleri, Disiplin Kurulu asil/yedek üye seçimleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin Genel Kurul asil/yedek üye seçimleri yapılacaktır. Yine aynı gün Meclis Başkanı, Başkan Vekilleri ve Katip Üye seçimlerimiz de gerçekleştirecektir” dedi.

KSO DÖNÜŞÜME LİDERLİK ETMEYE DEVAM EDECEK

Zeytinoğlu, gerçekleşecek Oda Seçimlerinin şimdiden şehrimize, sanayicimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ederek; sanayicilerimizin kalkınmasına katkıda bulunan, paydaşlarımız ve toplumumuz için değer yaratan Kocaeli Sanayi Odası’nın öncü kurum olma misyonu ile sanayideki dönüşüme liderlik etmeye devam edeceğini kaydetti.

AYHAN ZEYTİNOĞLU- KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Sanayi Odası’nın sanayide dönüşüme liderlik etmeye devam edeceğini söyledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    casino siteleri - slot siteleri