Gebze Panorama Haber

Kurt siyasetçi ahır temizledi!

Kurt siyasetçi ahır temizledi!
500
05 Aralık 2020 - 18:09

Onu sık sık Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kürsüsüne çıkarak gündemle ilgili çarpıcı açıklamalarından tanıyoruz. Ancak bir çevreci tarafı da var işadamı kökenli kurt siyasetçinin. Siyasetten zamanı kalınca doğruca doğaya ve kendisine ait olan çiftliğinde soluğu aldığı da bilinir: TBMM Başkanvekili ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’dan söz ediyoruz.

Kocaeli, Dilovası ilçesi sınırları içerisinde kendisine ait olan, içinde besili cins inek, at, kanatlı hayvan gibi bir çok evcil hayvan türlerini beslediği Nezir Ağa Çiftliği‘nde soluğu alan Türkiye’nin ve Kocaeli’nin işadamı kökenli tanınmış kurt siyasetçisi Lütfü Türkkan‘ın. Yılların tecrübeli siyasetçisi Lütfü Türkkan sık , sık , ” İş başa düştü, çalışmak lazım” deyip iş tulumlarını giyip ve kuşanıp çiftlik içinde bizzat çalıştığı biliniyor.

AYRICA ÇİFTLİĞİNDE BESLEDİĞİ ATLARINA OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜ İLE DE BİLİNEN YILLARIN SİYASETÇİSİ LÜTFÜ TÜRKKAN BUNUNLA SİYASETTEKİ YOĞUN TEMPODAN OLUŞAN STRESİNİ DE ATMA FIRSATINI BULMUŞ OLUYOR.

YOĞUN BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ SONRASI SOLUĞU ÇİFTLİĞİNDE ALDI

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis’te görüşülmekte olan son bütçe görüşmelerinin yoğun geçmesinden ötürü haftasonu soluğu sahibi olduğu Nezir Ağa çiftliğinde aldı. Makedonya Üsküp’lü Merhum dedesi Nezir Ağa’nın ismini taşıyan Çiftlik’te görev yapan personele de vakti oldukça yardımcı olan Kurt siyasetçinin bu çalışmasından kendi personeli de memnun görünüyor.

Meclis’ten gelip takım elbiselerini çıkartıp tulum ve çizmelerini giyen kurt siyasetçi Lütfü Türkkan, besili ineklerinin bulunduğu ahırı bir güzel tazyikli suyla yıkadı.

Türkkan son olarak, çiftliğinde bulunan ve besili ineklerin bulunduğu ahırı tazyikli hortumla yıkayarak hijyen temizliği yaptı. Türkkan bu çalışmayı şöyle özetledi: “Sokağa çıkma yasağı olunca ahır temizliği yapmaya zaman kaldı.” YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -