Gebze Panorama Haber

Memleket Partisi Gebze, İsmail Aşak’a emanet
421
31 Ekim 2021 - 17:09

Memleket Partisi Gebze İlçe Başkanlığına  Gebze’nin tanınan isimlerinden ve CHP Gençlik Kollarından gelen İsmail Aşak atandı. Genel Merkez’den görevlendirme yazısını alan  İsmail Aşak, Kocaeli İl Başkanı Nejat Bayhan ve ilçe yöneticileriyle birlikte bugün bir basın toplantısı düzenledi.

Kısık Cafe’de saat 10:00’da başlayan basın toplantısında Memleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Nejat Bayhan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BAYHAN: ” NE YAZIK Kİ FAHRETTİN BOSTAN BİZE KOLAYLIK YERİNE ÇOK ZORLUKLAR YAŞATTI!”

İl Örgütümüzün göreve gelmesiyle birlikte ilçe bazındaki çalışmalarımızı en etkin ilçeler arasında yer alan Gebzemizde başlattık. Burada  partimizin il kurucuları arasında yer alan Kurucu İl yöneticimiz Fahrettin Bostan’dan ilk etapta başta yer olmak üzre destek geldi, ancak işler sonradan istenilen şekilde gitmedi. Fahrettin Bey pek çok duruma gerek yok iken müdahil oldu her ieşe çok karıştı. Açık söyleyeyim eğer Disiplin Kurulu mekanizmamız olsa idi biz Fahrettin Bey’i ihraç ederdik ama yok. O derece zor günler yaşattı bize. Gebze’ye ilçe başkanı olarak atanan Ata Demirci ile o yüzden işler yürümedi. Şimdi biz bu görevi bu işi çok iyi başaracağına inandığımız İsmail Aşak arkadaşımıza verdik. Çok iddialı ve umutluyuz. Parti Binamızı tuttuk ve taban çalışmalarımıza buradan start verdik.

“BİZ 82 MİLYON İNSANIN PARTİSİYİZ!”

Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplandıran Memleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Nejat BayhanMemleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Nejat Bayhan, ” Biz ne Cumhur İttifakı ne de Millet İttifakı gibi düşünüyoruz. Biz Liderimiz Muharrem İnce ile birlikte 82 Milyon memleket insanını kucaklayan bir hareketiz ve önümüzdeki seçimlerde de Genel Başkanımız Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı adayı olarak göreceğiz ve seçimleri kazanacağız” dedi.

GEBZE İLÇE BAŞKANI AŞAK:” GEBZE BANA ÇOK ŞEY VERDİ, GEBZE’YE KARŞI VEFA BORCUMU ÖDEYECEĞİM!” 

Memleket Partisi Gebze İlçe Başkanı İsmail Aşak, toplantıya  Eşi ile birlikte katıldı.

Basın toplantısına beeraberinde eşi ve ilçe yöneticileri ile katılan Memleket Partisi Gebze İlçe Başkanı İsmail Aşak da yaptığı konuşmada, ” Ben aslen Balıkesir doğumluyum ancak 1992 yılından beri de babamın işi dolayısı ile Gebze’deyim. Gebze bana çok şey verdi. Bana iş verdi, eş verdi, aile kazandırdı, cebime para koydu. Bizler burada hayatımızı kazanıyoruz. Siyasette yeni değilim. CHP Gebze Gençlik kollarından yetiştim. Gebze’ye ben de bu saatten Memleket Partisi’nden siyaset yaparak vefa borcumu ödeyeceğim. Bizi bu mutlu günümüzde bizi yanlız bırakmayan İl Başkanım ile il yöneticimize, ilçe yöneticimize ve değerli yerel basınımıza teşekkür ediyorum” diyerek yeni ilçee yönetimini tanıttı.

 

İŞTE MEMLEKET PARTİSİ GEBZE YÖNETİMİ: 

İsmail Aşak başkanlığındaki Memleket Partisi Gebze ilçe yönetimi ise şu şekilde oluştu:

İsmail Aşak (başkan)

Aykut Yılmaz, Berkay Yörük, Ferit Sabri Çelebi, Şahin Demir, Yener Şimşek, Selim Akgöz, Mustafa Öztürk, Halit Aslan, Abdullah Süreyya Akdoğan, Mehmet Arslan, Sonay Özdemir, Günay Çakır, Tayfun Taştekin, Ercan Özkan, Dinçer Kır, İbrahim Karakullukçu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri