Gebze Panorama Haber

Motorsiklete 5 kişi birden binen kafadarlar polise böyle yakalandı

Motorsiklete 5 kişi birden binen kafadarlar polise böyle yakalandı
183
18 Kasım 2022 - 17:51

Körfez İlçesinde Motorsiklete 5 kişi birden binen kafadarlar bununla hava atmak isteyince polise yakalandılar. Polis işlem yaparken sürücünün ehliyetine el konuldu. Konu ile ilgili yapılan basın açıklaması şöyle:

BASIN BİLGİ NOTU

17.11.2022 günü akşam saatlerinde sıralarında Körfez ilçemiz Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy caddesi üzerinde meydana gelen Motorsiklete beş şahsın bindiği konu ile ilgili “ Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma” olayı ile ilgili olarak bahse konu adres ve çevresinde yapılan araştırmalarda olayı gerçekleştiren şüpheli şahısların motor sürücüsü Ö.A (19), motor üzerinde ise M.Y (19), F.Y.O (17), H.Ç(18), E.A (19) isimli şahıslar olduğu anlaşılmış, 18.11.2022 günü ekiplerimiz tarafından yakalanarak, adli yönden “TCK179 Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma” suçundan adli işlem başlatılmış olup; motosiklet sürücüsüne Karayolları Trafik Kanununa Muhalefet suçundan idari para cezası uygulanmış olup, sürücü şahsın ehliyet ceza puanı sınır aşımına uğradığından ehliyetine el konulmuştur.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak ilimiz genelinde suçun önlenmesi ve suç faillerinin tespit edilerek yakalanmalarına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 18.11.2022

KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri