Gebze Panorama Haber

Nail Başkan evinde dinleniyor

Nail Başkan evinde dinleniyor
68
24 Ocak 2023 - 11:27

Geçtiğimiz hafta sonu bir operasyon geçiren GTO başkanı Nail Çiler bir süre dinleneceğini açıkladı. GTO Başkanı Nail Çiler’İn konu ile ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekilde:

Rahatsızlığım nedeniyle kısa bir süre dinlenme sürecinde olacağımı; bu geçici süreci tamamladığımda daha büyük heyecanla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğimizi bildirir;

Söz konusu süreçte başta Birlik Başkanımız Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLUve Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN olmak üzere; iyi dilekleri ile yanımda olan değerli milletvekillerimize, protokolümüze, OSB başkanlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımız, STK’larımız ve siyasi partilerimizin değerli temsilcilerine, Oda ve Borsa başkanlarımıza, basın mensubu arkadaşlarımıza, Gebze Ticaret Odası ekip arkadaşlarıma, Hyundai Görtan Otomotiv Personelime, çok değerli aileme; arayan, soran, mesaj atan, çiçek gönderen tüm dostlarıma ve dualarını yakınen hissettiğim tüm sevenlerime şahsım ve ailem adına gönülden teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Sevgi ve Saygılarımla

Nail ÇİLER

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -