Gebze Panorama Haber

Nail Çiler: “6. Yılında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutlarım!”

Nail Çiler: “6. Yılında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutlarım!”
146
13 Temmuz 2022 - 18:18

GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI  NAİL ÇİLER 5 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI YAYINLADI. ÇİLER’İN MESAJI ŞÖYLE:

Gebze Ticaret Odası olarak, 15 Temmuz darbe girişimini öğrendiğimiz ilk andan itibaren tüm yönetimimiz, üyelerimiz, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte demokrasimize ket vurmaya çalışanların karşısında olduk. Milletimizin tek yürek halinde darbe girişimine karşı duruşunun en güçlü örneklerinden “15 Temmuz” gününde ve öncesinde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergimiz” Odamızda tüm ziyaretçilerimize açık olacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurum ve kuruluşlarımızın, milletimizin, güvenlik güçlerimiz ile birlikte aydınlık geleceğimizi söndürmek isteyen girişime karşı kararlı ve dik duruşu, hiç bir güç odağına teslim olmayacağımızı kanıtlamıştır.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve manevi değerlerimiz uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anar; korkusuz duruşlarıyla meydanlarda mücadele veren gazilerimize minnetlerimi sunar, 6. Yılında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutlarım.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -