Gebze Panorama Haber

Nebahat Şahinler toprağa verildi

Önceki gün kalp yetmezliği nedeniyle 92 yaşında vefat eden Gebze Eşrafından Merhum Şahin Şahinler’in  Eşi,  Müeyyet  Sevim ile Doğruyol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Şahinler ve Hamiyet Uzunoğlu’nun Anneleri, Gebze ‘nin en eski öğretmenlerinden Nebahat Şahinler bugün toprağa verildi.

Nebahat Şahinler toprağa verildi
665
20 Ocak 2022 - 18:15

Nebahat Teyze’nin Cenazesi 20 Ocak 2022, Perşembe günü (Bugün) öğle namazına müteakiben, Çoban Mustafapaşa Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Gebze Osmanyılmaz mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi.

Cenazeye Şahinler Ailesinin üyeleri, İYİ PARTİ Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ile ilçe yöneticisi Musa Kargıoğlu, Demokrat Parti Gebze Önceki Dönem Başkanlarından Rüstem Keskşn, Gebze Eşrafından kalabalık sayıda kişi ile Atatürkçü Düşünce Derneği Gebze Şubesi Başkanı Nilgün Aydın ve bayanlar da cami avlusunda hazır bulundular. Nebahat Şahinler’in cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Gebze Osmanyılmaz mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi i.

Merhume’ye bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. YILMAZ IŞIK

Nebahat Hanım, sağlıklı günlerinde hayattaki tek oğlu olan Halil İbrahim Şahinler ile birlikte görülüyor.
Cenaze namazını Gebze Belediyesi imamlarından Bekir Hoca kıldırdı.
Doğru Yol Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Şahinler (ortada) cami avlusunda İYİ PARTİ Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ile ilçe yöneticisi Musa Kargıoğlu nun taziyelerini kabul ederken.
Cenaze namazında kalabalık sayıda kişi hazır bulundu.

 

Nebahat Hanımın cenazesi helallik alındıktan ve cenaze namazı kılındıktan sonra O.Yılmaz mezarılğındaki aile kabristanında toprağa verildi.

Haber ve Fotoğraflar: YILMAZ IŞIK

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -