Gebze Panorama Haber

ONLARI ÖLÜM BİLE AYIRAMADI: Güven çifti bir gün arayla peşpeşe hayata veda etti
1.158
23 Ocak 2022 - 16:03

Gebze Güzeller mahallesinin 40 yıllık sakinlerinden, aslen Tokat Niksar Eşrafından olan Emekli Asker Necati Güven dün 83 yaşında kalp krizi sonucu hayata veda etmiş ve dün kılınan cenaze namaının ardından toprağa verilmişti. Arkasından bu sabaha karşı Eşi 82 yaşındaki Münire Güven de eşinin ardından fenalaşarak Hakkın rahmetine kavuştu. Güven Çifti 6 çocuk ve 9 torun sahibiydiler ve Gebzeli Gazeteci Emrah Erdoğan’ın da büyükbabası ile anaannesi idiler. Münire Güven’in cenazesi de bugün öğlen namazına müteakiben Güzeller mahallesi Aksesapağı Hacı Salih Camii’nde kılınan cenaze namazınınardından  Gebze Merkez mezarlığında dün defin edilen Eşi Necati Güven ile yıllar önce Hatay’da asker iken 1990 yılında mide kanaması sonucu vefat eden oğulları Tuncay Güven’in yanına aile kabristanında defin edildi.

EN BÜYÜK TORUNU GAZETECİ EMRAH ERDOĞAN:”ÖLÜM BİLE ONLARI AYIRAMADI!” DEDİ

Peşpeşe önce annesinin babası olan Büyükbabası Necati Güven’i  ardından da Anaannesi Münire Güven’i kaybeden  Gebzeli Gazeteci, KOGACE Yöneticisi  Emrah Erdoğan duygusal bir yazı ile büyüklerine böyle veda etti:
“Dün vefat eden Büyükbabamın (emekli asker) ardından bugün de sabah saatlerinde Anneannem yaşamını yitirdi. Anneannemin cenazesi bugün Hacı Salih Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Gebze Merkez Mezarlığı Aile Kabristanlığı’nda toprağa verilecek…”

Dün toprağa verilen Necati Güven ile bugün peşinden vefat eden ve bugün toprağa verilen Eşi Münire Hanım Teyzemize  Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve  yakınlarına sabırlar diliyoruz.  YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri