Gebze Panorama Haber

Peri Masalı Dizisinin Çekimleri Gebze’de Yapılıyor

Peri Masalı Dizisinin Çekimleri Gebze’de Yapılıyor
980
01 Ekim 2022 - 14:49

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı, FOX TV’de yayına giren Peri Masalı Dizisinin çekimleri Gebze’de yapılıyor.

Çekimler Gebze Yenikent te yer alan özel bir hastanenin içinde çekiliyor. Çekim için yapımcı firma ile hastane yönetimi arasında sözleşme imzalandığı öğrenildi.

  • Bir Peri Masalı oyuncuları ve konusu: FOX TV yeni dizisi Bir Peri Masalı konusu ne, uyarlama mı ve oyuncu kadrosunda kimler var?Bir Peri Masalı dizisi Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Çağıl Bocut ile Merve Çolak yer alıyor.
  • BİR PERİ MASALI DİZİSİ OYUNCULARI: Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Şener Savaş, Okan Urun, Tülin Ece, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.
  • BİR PERİ MASALI DİZİSİ KONUSU
  • Her daim daha fazlasını hak ettiğini düşünen, lüks bir hayatı düşleyen Zeynep’in hikayesi ele alınacak. Bebek bakıcısı Zeynep’in tesadüfen eline geçen yüklü miktardaki parayla hayatında yepyeni bir sayfa açılacak. 
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri