Gebze Panorama Haber

Saadet Gebze, Gebze kongresi ve Karamollaoğlu için hazır!

Saadet Partisi 6. Olağan Gebze İlçe kongresi 24.10.2021, Pazar günü saat 14:00’te yapılacak. Kongreye Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılması bekleniyor. İlçe Başkanı Mustafa Türel bugün bir basın toplantısı düzenleyerek yapılacak kongre ile ilgili hazırlıkları basına açıkladı ve Genel başkanları Temel Karamollaoğlu’nun pazar günkü kongreye katılacağını bildirdi.

Saadet Gebze, Gebze kongresi ve Karamollaoğlu için hazır!
170
22 Ekim 2021 - 13:18

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel ve ilçe yönetimi bugün saat 12:00’de parti ilçe binasında basınla biraraya gelerek pazar günü yapılacak olan Saadet Partisi  Gebze 6. Olağan İlçe Kongresi için basın mensuplarını bilgilendirdi. Toplantıya basın mensuplarının yanı sıra, ilçe yönetimi ile birlikte ilçe teşkilat mensupları da hazır bulundu. Başkan Türel , pazar günkü kongreye bizzat Genel Başkanları Temel Karamollaoğlu’nu beklediklerini ve bu anlamda tüm hazırlıklarını yaptıklarını açıkladı.

GENEL BAŞKANIMIZI GEBZE’DE AĞIRLAYACAĞIZ

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, ilçe kongresini Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda saat 14:00’te Saaddet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun salona teşrif etmesiyle ile başlayacağını, kongreye tek liste olarak çıkılacağını, bugüne kadar atanmış yönetim olarak görev yaptıklarını, yapılacak kongre ile seçilmiş yönetim olarak hizmet etme çalışmalarını sürdüreceklerini açıkladı. Türel sözlerine; ” 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününüzü bir kez daha kutluyoruz” diye başlarken, parti ilçe yönetimi olarak ilk gündemlerinin pazar günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongresini tamamlamak olduğunu söyledi. Başkan Türel: ” İnşallah pazar günü kongremizi Muhterem Genel Başkanımızın Gebze’ye teşrifleri ile başlatıp tamamlayacağız. Şimdiden hayırlı olsun” diyerek bu konudaki hazırlıkları büyük oranda tamamladıklarını ifade etti. Türel, kongre sonrası Gebze’de  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da katılacağı ve basına kapalı olarak bir değerlendirme toplantısı yapılacağı bilgisini de verdi.

KONGRE SONRASI TAM GAZ SAHA ÇALIŞMASI

Türel  kongre sonrası oluşacak seçilmiş ilçe yönetimi olarak önümüzdeki süreçte ülkemizde yapılacak olan genel ve yerel seçimler için tam gaz saha çalışmasına start vereceklerini pandemi sürecinde biraz aksayan saha çalışmalarının bu dönemde daha rahat ve seri şekilde sürdüreceklerini ve halkın sorunlarına eğgileceklerini belirtti.

Türel ve ilçe yönetiminin  basın toplantısı gazetecilerin bazı soruları cevaplandırılıktan sonra, cuma vakti öncesi son buldu. YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -