Gebze Panorama Haber

Sahte para ile bir vatandaşın 7 keçisini alan 2 kişi jandarma tarafından yakalandı

Sahte para ile bir vatandaşın 7 keçisini alan 2 kişi jandarma tarafından yakalandı
125
29 Eylül 2022 - 13:12

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığınca; sorumluluk bölgesinde hayvancılık yapmakta olan mağdur şahsa ait 7 adet keçinin, şüpheli iki şahıs tarafından, üzerinde GEÇERSİZDİR ibareli 11.000 TL para ile satın alınarak dolandırılması olayı ile ilgili olarak iki kişiyi gözaltına aldı. Konu ile ilgili Valilikçe yapılan basın duyurusu şöyle:

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığınca; sorumluluk bölgesinde hayvancılık yapmakta olan mağdur şahsa ait 7 adet keçinin, şüpheli iki şahıs tarafından, üzerinde GEÇERSİZDİR ibareli 11.000 TL para ile satın alınarak dolandırılması olayı ile ilgili olarak, Jandarma Suç Araştırma Timince (JASAT) yapılan çalışmalar neticesinde, dolandırıcılık olayını 2 şahsın gerçekleştirdiği tespit edilmiştir.   Şüpheliler 23 Eylül 2022 tarihinde ikametlerinde yakalanarak gözaltına alınmış olup, bahse konu hayvanlar ormanlık alan içerisinde bulunarak sahibine teslim edilmiştir.        Suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülmektedir.     

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.                                                                                                                                                          KOCAELİ VALİLİĞİ

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri