Gebze Panorama Haber

Sait Aydın: “Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99. yılı kutlu olsun!”

Sait Aydın: “Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99. yılı kutlu olsun!”
88
08 Eylül 2022 - 10:12

CHP Kocaeli önceki dönem il yönetim kurulu üyesi Sait Aydın, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yayınlanan mesajda Aydın, “Kurtuluşun ve kuruluşun partisi CHP, aydınlık Türkiye’nin, emeğin, çağdaş uygarlık seviyesinin, hak hukuk ve adaletin savunuculuğunu sonsuza kadar sürdürme karar ve azminde olacaktır. Partimizin en yeni üyesinden en eski üyesine kadar biz Cumhuriyet Halk Partililer, dünyada ve bölgemizdeki tüm olumsuz gelişmelere rağmen; laiklikten ödün vermeden, Atatürkçü düşünceden ayrılmadan, hukukun üstünlüğünden vazgeçmeden, ulusal birliğimizi ve cumhuriyetimizi koruyacağız, çağdaş uygarlık yolunda yürümeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin, Atatürk devrimlerinin ve Demokrasi’nin yılmaz savunucuları olarak, her zaman ve her koşulda tam bağımsız, aydınlık bir Türkiye inşa edene kadar çalışmaya yorulmadan devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Aydın, “Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99. kuruluş yıldönümünü kutluyor; partimizin kurucusu ve ilk Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete intikal eden tüm partililerimizi sevgi ve özlemle anıyorum.” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri