Gebze Panorama Haber

Sait Muhtarı kaybettik

Sait Muhtarı kaybettik
463
06 Kasım 2020 - 23:15

Gebze Adem Yavuz mahallesi muhtarı olarak yıllardır mahallesine hizmet eden bir isim olan Gebze Adem Yavuz mahallesi önceki dönem muhtarı Sait Erol (63) vefat etti.

Hastanede tedavi altında iken vefat eden Sait Erol aslen Kastamonu eşrafından olup, yıllardır hizmet ettiği mahallesinde ikamet ediyordu.

Hastaneye son günlerde meydana gelen rahatsızlıklardan ötürü kaldırıldığı öğrenilen bölgenin sevilen siması, tecrübeli muhtar Sait Erol’un ani ölümü için Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, ” Daha dün akşam telefonla aradım hastanede. Durumu iyi idi. Kendisini iyi hissettiğini söylüyordu. Ölüm haberini alınca çok üzüldüm. Sait Muhtarımızın ani ölümü hepimizi derinden üzdü. Mahallesine hizmet için çırpınan, hizmet getiren, ayrıca da Gebzelilik bilinci için yıllardır çok çaba gösteren bir değerimizdi, iyi bir Gebzeli idi.

Onu çok özleyeceğiz. Kendisine Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

Bizde Sait Erol Muhtar’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -