Gebze Panorama Haber

Serap Çakır her yerde!
201
25 Kasım 2021 - 10:51

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, Dişlovası İlçe Başkanı Fesih Telli ve yöneticileriyle birlikte gün boyu ziyaretlerde bulundu. Başta kısa adı DENAD olan Dilovası Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden ve burada başkan Samet Elden ve yönetimi tarafından ağırlanan başkan Çakır ve beraberindekiler sıcak ilgi gördü. Çakır daha sonra engelli hayvanlara yürüteç ve projeler yapan Abdülmenaf Çelik’i ziyaret etti. Çelik’i kutlayan başkan Çakır, basından takip ettiği Çelik’in tüm insanlığa örnek olmasını, hayvanlara yönelik şiddetin de son bulmasını diledi.

DERTLERİNİZLE DERTLENMEYE GELDİM

İlçenin en ücra köşelerine kadar giden, geçtiğimiz günlerde yakınlarını kaybeden ailelere taziye ziyaretlerinde bulunup, semt pazarından alış veriş yapan, kahvehanelerde oturan vatandaşlarla sohbet eden başkan Çakır’ın gördüğü ilgi moralleri yükseltti. İlk kez bir il başkanı gördüklerini ifade eden vatandaşlar Çakır’a siyasi yaşamında başarılar dilediler. Sohbet ettiği esnafları dinleyen başkan Çakır, “Ben buraya siyaset yapmaya değil, sadece sizleri dinlemeye, sorunlarınızı öğrenmeye, dertlerinizle dertlenmeye geldim. Zaten ülkenin durumu bu haldeyken neyi konuşacağız. Sorunları, krizi iliklerimize kadar hepimiz hissediyoruz” dedi. İlçede kurulan Gelecek Partisi tanıtım ve üye kayıt standını da ziyaret eden Çakır, burada vatandaşların sorularını yanıtladı.

DAVUTOĞLU DAVET ETTİ

Göreve geldiği üç aylık süreçte, il binasını şehir merkezine taşıyan, 50 kişilik yönetimini oluşturup, dört ilçe başkanını atayan başkan Serap Çakır’ın enerjisi ve yüksek temposunun genel merkez yöneticileri tarafından da yakından takip edildiği, Kocaeli teşkilatının örnek iller arasında gösterildiği vurgulandı. Genel başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da Kocaeli’ye ayrı bir önem verdiği, bu nedenle il başkanı Serap Çakır’ı ayrıntılı rapor ve bilgi almak için 27 Aralık Cumartesi günü toplantıya çağırdığı öğrenildi.

 

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri