Gebze Panorama Haber

Servisçilere ceza yağdı!
333
22 Kasım 2021 - 12:27

Okullara oğrencileri getiren servisçiler birden bire karşılarında  trafik ekiplerini görünce şaşırdıkları gözlendi. Araçlarına  cezai işlem yapıldığını gören servisçiler durumu kendi  sivil toplum örgütlerine bildirirken, birkaç gün daha izin verilmesi gerektiğini belirttiler.

Ceza yiyen servisçi esnafı: ” Bir hafta süre bize az geldi, izin belgelerini tamamlamak için yetişemedik. İzin beglelerimizi tamamlanmasına fırsat verilmeden ceza makbuzları ile karşılaştık. Mağdur olduk” dediler.

Servisçiler  geçtiğimiz hafta  okullar tatil olmadan evvel yol izin belgeleri istenmesinin ardından bir gün okula servis çekmeme eylemi kararı almışlar, ancak Valiliğin, ” Yol izin belgelerinizi tamamlayın. Bu süre içinde hiç bir araca ceza yazılmayacak ” teminatının  ardından  bu eylemden vazgeçmişlerdi. Gebze bölgesinde yaklaşık bin 500 servisçi esnafı bulunuyor. Bugün ceza tutanakları ile tanışan servisçi esnafı odaları ile özellikle Kocaeli UKOME yetkilileri arasında nasıl bir çözüm  süreci işleyecek veya izlenecek  onu hep birlikte bekleyip göreceğiz. YILMAZ IŞIK

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri