Gebze Panorama Haber

Tavşancıl, Kayapınar ve köylerde yeni mesire alanları aranıyor. Bunun için Orman Bölge Müdürü Dilovası’na geldi

Tavşancıl, Kayapınar ve köylerde yeni mesire alanları aranıyor. Bunun için Orman Bölge Müdürü Dilovası’na geldi
143
25 Ağustos 2022 - 10:48

Dilovası’na yeni mesire alanları kazandırmak için kolları sıvayan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir,  Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı makamında ağırladı, köylerdeki ormanlık alanlarından mesire yeri çıkartılması için destek istedi.  

Başkan Şayir, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile sahaya çıkarak yapılması planlanan mesire alanları ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.  

SAHADA İNCELEME YAPTILAR 

Tavşancıl, Kayapınar ve köylerde mesire alanı yapılabilecek alanları tek tek inceleyen Başkan Şayir ve Bölge Müdürü Polat, araziler üzerindeki sorunların ortadan kaldırılması için birlikte çalışma kararı alırken, Polat, Başkan Şayir’in taleplerini tek tek inceleyerek buraların halka kazandırılması için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi. 

BAŞKAN ŞAYİR’DEN POLAT’A TEŞEKKÜR  

Başkan Şayir’de, ilçeye kazandırılacak yeni mesire alanları ile birlikte vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamayı hedeflediklerini ve Dilovası’nı mesire alanları ile birlikte daha da yaşanılabilir bir hale getirmek istediklerini belirterek Bölge Müdürü Ziya Polat’a ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri