Gebze Panorama Haber

Trakya Cup, yurtiçi ve yurtdışı üretimini sürdürüyor!

Trakya Cup, yurtiçi ve yurtdışı üretimini sürdürüyor!
662
03 Eylül 2020 - 22:25

Pelitli Mah. Pelitli Cad. Bina No: 165/A Gebze/KOCAELİ‘de Trakya Turizm Yönetim Kurulu başkanı Hasan Hacıoğlu tarafından faaliyete geçirilen Trakya Cup İşletmesi kısa sürede hem yurt içi piyasasına temini, hem de Avrupa Ülkelerine karton bardak üreterek ihraç ediyor.

www.gebzepanorama.com‘u İşletmelerini gezdiren ve tanıtan TRAKYA TURİZM bünyesindeki Trakyacup İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hacıoğlu, her markaya özel karton bardak baskısı yapabildiklerini

, gece gündüz devam eden seri üretimle hem yurt içi hem de yurt dışı siparişleri yetiştirme gayreti ve çalışma içerisinde bulunduklarını açıkladı. .

KARTON BARDAK ÜRETİMİNİ BİZZAT TANITTI: Balkan kökenli, Gebzeli İşadamı, BURSA Turizm ve Trakya Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hacıoğlu, sahibi olduğu ve devreye aldığı Trakya Cup işletmesinde çalışanları gibi kendisi de zaman zaman ve sık olarak bizzat üretimde çalışmasıyla tanınıyor.

Hacıoğlu: “Sahip olduğumuz modern baskı makinaları ile bugün 4 renk flexo baskı veya standart baskılı olarak istediğiniz renkdesende ve boyutta Karton bardak üretimi yapan firması olarak. Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli karton bardak üretmeyi ilke edindik. Gebze’de Üretime başladığımız tarihten itibaren başta Almanya ve İtalya gibi Avrupa Ülkelerine karton bardak ihracaatı ve gönderimi yapıyoruz. PLA kaplı kağıttan üretilmiş olup % 100 kompostlaştırılabilir gıda sektörüne bardakları yapmak için kullanılan kağıt FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Baskılarda su bazlı boya kullanılmaktadır. İşletme olarak yurtdışına ihraçta da hükümetimizin gerekli kolaylıklarından yararlanıyoruz. Bazı sorunlarımız var ancak bunun da hükümetimizin ve devletimizin desteği ile kısa sürede çözebileceğimize inanıyoruz” dedi.

Trakya Cup‘un kardeş kuruluşları arasında Hacıoğlu yönetiminde, TRAKYA TURİZM VE BURSA TURİZM gibi yük ve yolcu taşımacılığında alanında isim yapmış önemli firmalar da bulunuyor. Haber: YILMAZ IŞIK

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin