Gebze Panorama Haber

Uluköylü: “İYİ’lerle birlikte bu demokrasi mücadelesinde omuz omuza olabilmek için buradayım! “

Uluköylü: “İYİ’lerle birlikte bu demokrasi mücadelesinde omuz omuza olabilmek için buradayım! “
89
01 Ekim 2022 - 19:31

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü, Partisinin Genel İdare Genel kurulunda tüm teşkilatlar için alınan olağan genel kurul kararı sonrası bir basın açıklaması yaptı. Uluköylü’nün açıklaması şöyle:

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin başkanlığında 30.09.2022 tarihinde gerçekleştirilen Genel İdare Kurulu toplantısı sonrasında tüm il ve ilçe teşkilatlarımız için olağan kongre kararı alınmıştır. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanlığı olarak 3.Olağan Kongre tarihimiz önümüzdeki günlerde kıymetli partililerimize ve değerli kamuoyuna bildirilecektir.

Yaklaşık 5 Yıl Önce Yola Çıkarken Söylediğim Gibi;

Bir hukukçu olarak Demokrasi ve Cumhuriyet değerlerinin ülkemiz için ne ifade ettiğini çok iyi biliyorum. Millet iradesinin somut ifadesi olan TBMM’nin yıllardır bir kişinin elinde nasıl oyuncağa döndürülüp, özünün yok edildiğini hepiniz gibi ben de biliyorum ve bunu kabul etmeyen İYİ’lerle birlikte bu mücadelenin en ön saflarında durmak için buradayım.

Demokrasiyi bir araç olarak gören zihniyetin milletin egemenliğine, çocuklarımızın geleceğine göz dikmesine Sivas Kongresi’nde karşı duran Anadolu Ruhunu temsil eden biz İYİ’lerle birlikte karşı durmak için buradayım.

Milletimizin hoşgörüsünü, birlikte yaşama idealini ve çocuklarımızın öz kültürüyle yetişip, çağdaş bir gelecekte özgürce yaşayabilme umudunu kendine ideal olarak benimsemiş İYİ’lerle birlikte bu demokrasi mücadelesinde omuz omuza olabilmek için buradayım. Anadolu insanımızın öz değerlerini temsil eden; Ahmet Yeseviler, Yunus Emreler, Hacı Bektaş-İ Veliler ve Mevlanaların yolu olan

İYİ’lerin çizgisinde siz değerli dava arkadaşlarımla beraber yürümek için buradayım.

Davamız; şahsi değil milli dir.
Amacımız; bu milli davanın duvarına taş olabilme çabasıdır.

İsyanımız; tek adama iradesini teslim edenlere karşı, TÜRKİYE diyenlerin safında dik ve onurlu bir duruştur.

Millet iradesini kendi şahsi kimliğinde toplamak için çabalayanlara aziz milletimizle birlikte “dur” diyecek olan biz İYİ’lerin yolu açık olsun diyor, hepinizi saygı,sevgi ve muhabbetle ile selamlıyorum.”

Av.Burak Uluköylü
İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri