Gebze Panorama Haber

Usta Yönetmeni çok üzen ölüm!

Usta Yönetmeni çok üzen ölüm!
289
28 Haziran 2022 - 16:04

Yeşilçam’ın efsane ismi Cüneyt Arkın’ın ölümü ülkemizde kendisini seven herkesi büyük üzüntüye sevk ederken onun ölümüne en çok üzülenlerin birisi de Yeşilçam’ın En Eski Film Yapımcılarından ve Usta Yönetmenlerinden, Gebze’de yaşayan Alemdar Filmcilik Firması’nın Sahibi Mehmet Alemdar oldu.

ÖZEL HABER: Uzun yıllar Cüneyt Arkın başta olmak üzere, Türk Sineması’nın pek çok jön ve tanınmış isimleri ile birlikte film çekimleri yapan Usta Yönetmen Mehmet Alemdar, bugün Gazetemizin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz Işık’a Cüneyt Arkın’ın vefatından ötürü duyduğu derin üzüntüyü dile getirdi.

Boğazından geçirdiği ciddi operasyon ile konuşma zorluğu çeken, inzivada bulunduğu Gebze Yağcılar köyündeki evinden Yılmaz Işık ile canlı olarak telefonda görüşen Ünlü Sinema Yapımcısı ve Yönetmen Mehmet Alemdar, Türk Sineması’nın Malkoçoğlu rolü ile gönüllere taht kuran ismi Cüneyt Arkın’ın ani vefatından ötürü derin bir üzüntü duyduğunu söyledi.

Alemdar; ” 30 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek olan cenaze törenine ben de gideceğim ve onun son yolculuğunda hazır bulunacağım. Uzun yıllar dostluğumuz oldu, Üzüntüm büyük. Allah kendisine rahmet eylesin, ailesi ile sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi. Haber: YILMAZ IŞIK

Ünlü Sinema Yapımcısı ve Yönetmen Mehmet Alemdar, Yılmaz Işık ile telefonda görüşerek Cüneyt Arkın’ın vefatından ötürü duyduğu üzüntüyü dile getirdi ve cenazeye katılacağını söyledi.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -