Gebze Panorama Haber

Vali Yavuz, 15 Temmuz Gazilerini Ziyaret etti

Vali Yavuz, 15 Temmuz Gazilerini Ziyaret etti
248
16 Temmuz 2022 - 11:22

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anma günü öncesi 15 Temmuz gazilerini evlerinde ziyaret etti.

Vali Yavuz ilk olarak Gebze ilçemizde ikamet eden Gazimiz Fatih Mehmet Bilgin, daha sonra Derince de ikamet eden Gazimiz Halil İbrahim Koşdaş ve son olarak İzmit’te ikamet eden Gazilerimiz; Hasan Hüseyin Çiçek ve Mehmet Bozyurt’u hanelerinde ziyaret etti.

Gazilerimizin ve ailelerinin hal hatırlarını sorarak, hasbihal eden ve  15 Temmuz’un 6. yıl dönümünde Gazilerimiz ile bir araya gelmenin önemine ilişkin açıklamalarda bulunan Vali Yavuz : “Biz şehit ailelerimizin, kahraman gazilerimizin her zaman yanında ve emrindeyiz.  O gece Milli irademizi vücutlarıyla savunan kahraman gazilerimize minnet ve şükran borçluyuz. Sizin isteklerinizin başımızın üstünde yeri var.” dedi.

Ziyaretleri ile mutlu olduklarını belirten Gazilerimiz: “Devlet büyüklerimizin böylesine arkamızda olmaları, her zaman iletişim halinde olmaları bizleri çok mutlu ediyor. Ayağınıza taş değmesin, Mevlam görevlerinizi başarılı ve daim eylesin.” dediler.

Ziyaretleri esnasında karşılaştığı vatandaşlarla muhabbette bulunan Vali Yavuz, kendisini sevinçle karşılayan çocuklarla da bir süre sohbet etti. Çocukların bu sevgilerine karşılıksız kalmayan Vali Yavuz, onlara çeşitli armağanlar verdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -