Gebze Panorama Haber

Vali Yavuz: “Esnafımızın Yaşadığı Zorlukları Hep Birlikte Aşacağız!”

Toptan ve gıda sektöründe ilimizde faaliyet gösteren KOTKO Toptancılar Sitesi esnafını ziyaret eden Kocaeli Valisi  Seddar Yavuz, esnafların talep ve şikayetlerini dinledi.

Vali Yavuz: “Esnafımızın Yaşadığı Zorlukları Hep Birlikte Aşacağız!”
170
28 Mayıs 2021 - 11:43

 

 

Ziyarette; Vali Seddar Yavuz’a Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, KOTKO Toptancılar Sitesi Yönetim Kurulu BaşkanıBirol Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ile Özder Sağlık Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şirketi Ortağı Önder Malçok eşlik etti.

 

Toptancılar sitesinin faaliyetleri hakkında Vali Seddar Yavuz’a bilgi sunumunda bulunan KOTKO Toptancılar Sitesi Yönetim Kurulu BaşkanıBirol Öztürk;  gıda ve temizlik başta olmak üzere bir çok sektörde faaliyet gösterdiklerini şuan Toptancılar sitesinin tamamen dolu olduğunu ve kiralamakisteyen esnafların sırada beklediğini belirtti.

 

Pandemi sürecine değinen, çok ciddi çalışma ve planlamalar yapıldığını belirten Vali SeddarYavuzyaptığı konuşmalarında; “Yaşadığımız salgın sürecinde aslında en önemli olan, tedarik ve üretim sürecinin ayakta kalması,kamu güvenliğinin bozulmaması ve sağlık sisteminin ayakta kalmasıdır. Güvenliği sağlayamaz, sağlık sistemini ayakta tutamazsanız, üretim ve tedarik zincirlerinde kopma olursa olumsuzluklar yaşanır. Gıda sektörü pek çok sektöre göre daha iyi bir durumda. Bugün buraya sizlerin sıkıntı, sorun ve taleplerinizi dinlemeye geldik. İnşallah, bu süreci bir an evvel sağlıkla hep beraber dayanışarak atlatacağız.” diyen Vali Yavuz tüm esnaflara pandemi döneminde kurallara uyma noktasında gösterdikleri hassasiyet ve gösterdikleri özveri nedeniyle teşekkür etti.

 

Vali Seddar Yavuz,KOTKO Toptancılar Sitesinde faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret edip, talep ve şikayetlerini dinleyerek hayırlı bol kazançlar temennisinde bulundu.

 

http://www.kocaeli.gov.tr/esnafimizin-yasadigi-zorluklari-hep-birlikte-asacagiz

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -