Gebze Panorama Haber

Vali Yavuz ve İl Emniyet Müdürü’nden GTO’ya teşekkür plaketi

Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Kocaeli Şubesi’ne emniyet güçlerine katkılarından ötürü Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile Gebze Ticaret Odası plaketle onurlandırıldı. Plaketler Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu tarafından GTO Başkanı Nail Çiler’e takdim edildi.

Vali Yavuz ve İl Emniyet Müdürü’nden GTO’ya teşekkür plaketi
114
28 Ocak 2022 - 14:29

Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Kocaeli Şubesi’ne emniyet güçlerine katkılarından ötürü Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile Gebze Ticaret Odası plaketle onurlandırıldı. Vali Yavuz ve İl Emniyet Müdürü’nden GTO’ya teşekkür plaketiİzmit’te gerçekleşen törende plaketleri hem şahsı hem de Oda adına alan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler şunları söyledi: ” Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Kocaeli Şubesi’ne emniyet güçlerimiz için şahsım ve Gebze Ticaret Odası olarak destekte bulunmamız dolayısıyla, Kocaeli Valimiz Sn. Seddar Yavuz ve İl Emniyet Müdürümüz Sn. Veysal Tipioğlu bizlere teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundular.” dedi.

www.gebzeponarama.com olarak sosyal anlamda gerek bölgemizdeki kurum ve kuuruluşlara gerekse ihtiyaç sahibi insanlara ulaştıran ve katkı yapan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile GTO Yönetimini ve çalışanlarını tebrik ediyoruz.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -