Gebze Panorama Haber

Vali Yavuz’dan 14 Mart Tıp Bayramı Kutlama Mesajı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vali Yavuz’un mesajı şöyle:

Vali Yavuz’dan 14 Mart Tıp Bayramı Kutlama Mesajı
80
14 Mart 2022 - 9:54

 

Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden birisi de hiç kuşkusuz sağlık hizmetlerinde ulaştığı noktadır.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz son dönemlerde sağlık alanında çok önemli reform ve dönüşümler gerçekleştirmiş ve gerçekleştirilmeye de devam etmektedir.

 

Tüm dünyada ciddi sağlık problemine dönüşen Koronavirüs vakasında bir kez daha insan sağlığının ne kadar önemli bir unsur olduğunu ve sağlık çalışanlarımızın da ne denli kutsal bir görev ifa ettiklerini açıkça görmüş bulunmaktayız.

 

Yaratılmışların en şereflisi olan insanın sağlığı her şeyin üzerindedir. Sağlıklı toplumların her alanda başarılı olacağı bilinen bir gerçektir. Kendilerine sağlığımızı teslim edip, yaptıkları çalışmalarla da bizlerin sağlıklı bireyler olmasında temel bir güç ortaya koyan doktorlar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları, hedeflenen dengeli ve başarılı toplumun oluşumunda önemli bir misyon üstlenmektedirler.

 

Mesai mevhumu gözetmeksizin, üstün görev anlayışı ve fedakarlıkla görevlerini yürüten hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımızın, bu hizmet kervanında özveri ve inançla, dün olduğu gibi bugün de meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam edeceklerine inancım sonsuzdur.

 

Bu duygu ve düşüncelerle sağlık hizmetlerinin teknolojiye uyum sağlanarak en üst seviyeye ulaştırılmasında ve sağlıklı, huzurlu, mutlu bir toplumun yetişmesinde katkı sağlayan tüm sağlık çalışanlarının “14 Mart Tıp Bayramı”nı tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Seddar YAVUZ

  Kocaeli Valisi            

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -