Gebze Panorama Haber

Valilikten, Güngör Arslan açıklaması

Kocaeli Valiliği dün Ses Kocaeli Gazetesi’nde ateşli silahla yaralanan ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatın kaybeden Ses Kocaeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Güngör ARSLAN olayı ile ilgili dün akşam saatlerinde şu açıklamayı yaptı:

Valilikten, Güngör Arslan açıklaması
272
20 Şubat 2022 - 12:47

Gazeteci Güngör Aslan’a Allah’tan Rahmet Diliyor, Ailesine, Sevenlerine ve Tüm Basın Camiamıza Başsağlığı Dileklerimizi İletiyoruz

 

Bugün saat:15.00 sıralarında ilimiz İzmit ilçesinde faaliyet gösteren Ses Kocaeli Gazetesi’nde ateşli silahla yaralanan İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Güngör ARSLAN, hastanede yapılan tüm müdahellere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir.

 

Olayı gerçekleştirdiği anlaşılan R.Ö. isimli şahıs suç aleti tabanca ile birlikte emniyet birimlerimizce yakalanarak gözaltına alınmış olup, bu menfur saldırının aydınlatılması, şahıs ve olayla ilgili muhtemel bağlantıların tespit edilmesi için çok yönlü soruşturma başlatılmıştır.

 

Gazeteci Güngör Aslan’a Allah’tan rahmet diliyor, ailesine, sevenlerine ve tüm basın camiamıza başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

 

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

 

                                                                                                      KOCAELİ VALİLİĞİ

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -