Gebze Panorama Haber

Yazar Dede Ata Türker’in En Mutlu Gecesi!

Yazar Dede Ata Türker’in En Mutlu Gecesi!
542
24 Temmuz 2022 - 13:04

Türkiye’nin tanınmış yazarlarından, Gebzeli Yazar Ata Türker’in torunları Kağan ve Çağan’ın sünnet düğünü Tuzla Adli Restaurant’ta görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

Sünnet düğününde Ata Türker ile oğlu Bilal Murat Türker, gelini Elif Türken konuklarıyla yakından ilgilendi.

Sünnet düğününe Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler başta olmak üzere bir çok çelenk ve çiçek gönderildi.

Dün akşam Tuzla Adli Restaurantta saat 19.00-24.00 arasında gerçekleşen sünnet düğününde konuklara yemek ikramı yapılırken ve canlı müzik eşliğinde güzel bir gece yaşandı.

Gecenin en mutlu kişisi hiç kuşkusuz torunlarının sünnet mürüvvetini gören Dede Yazar Ata Türker oldu. Ünlü yazar masa masa dolaşarak davetlileri ile yakından ilgilendi.

DEDE, TORUNLARI, OĞLU VE GELİNİ

Türker Ailesi, Tuzla’nın güzel bir akşamında ailenin küçükleri olan ı Kağan ve Çağan’ın sünnet düğününde bir arada olmanın ve çocuklarını sünnet ettirmenin mutluluğu ve tatlı heyecanını yaşadılar.

Dede Ata Türker, iki torununun sünnet mürüvetinde en mutlu akşamını ve mutlu anını yaşadı.

GEBZELİ GAZETECİLER YILMAZ IŞIK VE CENGİZ AKGÜN, DEDE ATA TÜRKER’İ BU MUTLU GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADILAR

Gebzeli gazeteciler Yılmaz Işık ile Cengiz Akgün, ortak yakın dostları ve büyüğü olan Yazar Ata Türker’i bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak düğüne katılım sağladılar.

Çok sayıda seçkin davetli Türker Ailesi’ni bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar ve Tuzla’nın güzel akşamında müzik eşliğinde güzel ve keyifli saatler geçirdiler.

KAĞAN VE ÇAĞAN’A ALLAH DAMATLIKLARINI DA NASİP ETSİN!

GEBZE PANORAMA HABER (www.gebzepanorama.com) olarak bizde Kağan ve Çağan’ı erkekliklerine ilk adımlarında kutluyor, Allah damatlıklarını da nasip etsin dileğimizi sunuyoruz.

YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -