Gebze Panorama Haber

Yeniden Refah Gebze, 2.Olağan kongresini yapıyor

Yeniden Refah Gebze, 2.Olağan kongresini yapıyor
147
19 Şubat 2022 - 12:30

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı 20 Şubat 2022,Pazar günü (Yarın) 2.Olağan kongresini yapacak. Gebze Kültür Merkezinde gerçekleşmesi beklenen kongre hakkında Partinin Gebze İlçe Başkanı ve kongre tertip komitesi başkanı Yaşar Birgül şu açıklamayı yaptı:

Biz Yeniden Refah Partisi olarak kuruluşun gerçekleştiği 23 Kasım 2018’de ‘Milletimiz için Biz Varız’ sloganıyla başlayan süreç boyunca, Gebze İlçemiz ve Türkiye’nin dört bir yanındaki çalışmalar büyük bir heyecanla gerçekleşti.
Her şeye karşı olan bir muhalefet anlayışı yerine doğru işleri tebrik edip yapanlara teşekkür eden, gerek gördüğünde yapıcı eleştirilerini çözüm teklifleriyle birlikte kamuoyuna açıklayan pozitif bir muhalefet anlayışını siyaseten benimsedik.
Milletimizle omuz omuza 3 yaşına girdik. 200 bine yakın resmi üye 350 bin ıslak imzalı üyesiyle ülkemizin huzura ve refaha kavuşması için ilk günkü aşk ve heyecanla 2. Olağan kongremizi yapacağız. Yeniden Refah Partisi’nin 2. Olağan kongremizi 20 Şubat Pazar günü “Hazırız” sloganıyla Gebze Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. “Yaşanabilir bir Türkiye için, yeniden büyük Türkiye için, yeni ve adil bir dünya için , herkesin refahı ve adaleti için, ‘Burada bereket var’ diye haykırmak için, tüm Gebzeli Hemşerilerimizi kongremize davet ediyoruz..

                                           Yaşar Birgül
                                   Kongre Tertip Heyeti Başkanı
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -